Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ej. wieie moze co się stanie jak nie zakresliłem numerka na rozsz. który temat wybieram?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ponieważ w tekście była mowa o tym, że lekarz zostawił 3 lekarstwa, a w 5.2 jest napisane, że lekarz zostawił receptę na 3 lekarstwa, na tym polega różnica i dlatego w 5.2 jest Fałsz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Y napisał:
ej. wieie moze co się stanie jak nie zakresliłem numerka na rozsz. który temat wybieram?
przechlapane masz ,nie slyszalas ze jak nie zakresli sie zadania ktore wybierasz to uniewazniaja cala mature? wlacznie z innymi przedmiotami ktore byly i ktore beda? ponadto 44 tysiece kasry wspolczuje Tobie ale coz jakos z tym teraz bedziesz musiala zyc:P aaa i jeszcze wystawiaja bilboardy w calej Polsce z Twoim peselem imieniem i nazwiskiem ze cos takiego zrobilas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
łał napisał:
przechlapane masz ,nie slyszalas ze jak nie zakresli sie zadania ktore wybierasz to uniewazniaja cala mature? wlacznie z innymi przedmiotami ktore byly i ktore beda? ponadto 44 tysiece kasry wspolczuje Tobie ale coz jakos z tym teraz bedziesz musiala zyc:P aaa i jeszcze wystawiaja bilboardy w calej Polsce z Twoim peselem imieniem i nazwiskiem ze cos takiego zrobilas.
PRZEPRASZAM -ŁEŚ, dopiero spostrzeglam ze wyraziles sie w rodzaju meskim zwracam honor
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co z pytaniem 4? jest tylko po jednej odpowiedzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tez nie zaznaczylam numerka. nie martw sie. cytuje znajoma anglistke, ktora sprawdza prace "jesli z twojej pracy wiadomo, ktory pisalas temat to sprawdzajacy sam go zakresli i normalnie sprawdzi prace" poza tym na jakims forum jest wypowiedz goscia z OKE Jaworzno, ktory to potwierdzil. jak wam poszedl rozszerzony? jesli wszystko jest ok z moja rozprawka to mam 97 zycze powodzenia w sprawdzaniu swoich wynikow!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~mmm~ napisał:
jak w rozszerzeniu zamiast 250 słow napisałam 258 coś mi zrobią?
odejmą punkty za formę pozdro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
słowo to minimum 3 litery tak?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
manc napisał:
słowo to minimum 3 litery tak?
niet, jako slowo liczy sie wszystko, nawet przyimki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kitty napisał:
niet, jako slowo liczy sie wszystko, nawet przyimki
ale pamietam jak kiedys od polskiego nauczycielka mowila ze slowo zaczyna sie liczyc od 3 liter wiec nie wiem jak to z angielskim..boje sie zeby nie przekroczyc 300 bo forma 4 pkt w d***
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
słuchajcie Będzie dobrze jeśli napisałam w krótkiej formie wypowiedzi gdzie trzeba było podać jakim rodzajem wycieczki jesteś zainteresowana. I would like to ask have you got course for students in some beatiful city like poland? I czy trzeba było pisać pełne formy bez skrótów? ile za to jest obcinane punktów. czy to był pełny formal?
Ostatnio edytowany 6 maja 2010 r. o 23:19
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SLuchajcie! ja mam pytanie. Jak w dluzszej formie dotyczacej przedstawienia napisalam "ROmeo i Julie" zamiast Juliet to duzy blad,odejma mi punkty;>? i jeszcze jedno... w emailu napisalam cos DO you have any promotion for students? uznaja?co sadzicie.. z gory dziekuje;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nie zdasz matmy na rozszerzeniu i anglika pisemnego na podstawie to przysługuje poprawka z anglika?? prosze o odpowiedz;( bo jak wiadomo jak sie nie zda matmy na rozszerzeniu to matura jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja wlaśnie nie wiedziałam jak napisać z tą Julią to napisałam Makbet i już
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kwiatek napisał:
Ja wlaśnie nie wiedziałam jak napisać z tą Julią to napisałam Makbet i już:D
Macbeth, heh...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gimli napisał:
Jak nie zdasz matmy na rozszerzeniu i anglika pisemnego na podstawie to przysługuje poprawka z anglika?? prosze o odpowiedz;( bo jak wiadomo jak sie nie zda matmy na rozszerzeniu to matura jest
przysługuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hej mam pytanie, moze ktos sie orientuje.. na maturze z matmy narysowalam rysunki ołówkiem ale potrzebne podpisy typu dlugosc boku normalnie dlugopisem, takze kat prosty i alfa.. reszte obliczen tez normalnie dlugopisem.. czy egzaminator uzna mi zadanie? zaznaczam tez ze wyniki mam dobre ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3.1. Paul Cornell started working as a writer because he - B - had to earn his own money. ciekawi mnie gdzie była mowa o tym że musiał zarobić ;] bo ja uslyszałem żę lubil pisac jak był młody .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam do Was pytanie. Czy jeśli na angielskim w arkuszu zaznaczałam wszystko ołówkiem, ale na karcie odpowiedzi mam wszystko przeniesione długopisem to będą mi to sprawdzać? no bo w sumie chyba tylko karte sprawdzają prawda? List i tą notatke mam normalnie długopisem..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
delilah napisał:
mam do Was pytanie. Czy jeśli na angielskim w arkuszu zaznaczałam wszystko ołówkiem, ale na karcie odpowiedzi mam wszystko przeniesione długopisem to będą mi to sprawdzać? no bo w sumie chyba tylko karte sprawdzają prawda? List i tą notatke mam normalnie długopisem..
TYLKO karte odpowiedzi sprawdzają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...